Dane bankowe

Bank Niemiecki

 

IBAN: DE73 600 700 700 1230044 00

BIC: DEUT DE SSXXX

Posiadacz rachunku: KUHNLE-TOURS GmbH

Dodatki

Tutaj można znaleźć wszystkie nasze dodatki w skrócie

Depozyt

Kaucja za łódź wynosi zazwyczaj 1.200 €, ale w zależności od rejonu może kosztować nawet 2.000 € (rejsy po Łabie i Odrze). Istnieje możliwość rezerwacji zniżki depozytu do 250,- €. Kaucja za paliwo wynosi 190,- €. Opłatę należy uiścić z góry (gotówką lub kartą kredytową). W Fürstenbergu kaucja wynosi 750,- € i może być wpłacona tylko w gotówce (brak możliwości obniżenia kaucji). Płatność kartą kredytową nie jest również możliwa w Zehdenick.

Paliwo

Na koniec podróży płacisz za faktycznie wykorzystane godziny. Jest to stawka zryczałtowana i obejmuje paliwo, olej silnikowy i gaz. Wykorzystasz około €190 tygodniowo. Jest to jednocześnie wielkość depozytu paliwa.

Poniżej znajduje się lista zryczałtowanych stawek za godziny pracy.

Czyszczenie końcowe

Koszt czyszczenia końcowego zależy od rodzaju łodzi.

ubezpieczenia od kosztów

Nie oferujemy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży.

Wliczone w wynajem łodzi

W cenę wynajmu wliczony jest kompletny inwentarz z wyposażeniem domu i łodzi, naczynia i szklanki, sztućce, naczynia do gotowania, akcesoria kuchenne, prysznic i toaleta, bieżąca ciepła i zimna woda, kuchenka gazowa z płytą grzewczą, piekarnik, lodówka, oświetlenie elektryczne, kołdry i poduszki, niezbędne wyposażenie pokładowe takie jak liny, kotwice, haki do łodzi, odbijacze.

Koszty za miejsce postoju

Koszty zależą od długości łodzi. Za postój w naszych marinach zapłacisz od 1,30 € do 1,75 € za m. Jeśli jesteś w marinie przez mniej niż cztery godziny i przed 16:00, płacisz Pauchal 4 €. Koszty w innych marinach mogą się różnić.

Opłaty za śluzę

W Niemczech, Polsce i Francji nie ma opłat za blokadę, ale w Holandii mogą się one pojawić.

Maksymalna zniżka

Większość naszych rabatów można łączyć ze sobą do maksymalnie 20%.

 

Zniżki/Last Minute

Oferujemy następujące rabaty: Rejsy wielotygodniowe (5-10%, w zależności od długości urlopu), zniżki grupowe (5-15%) oraz oferty last minute.

* Zniżki te nie dotyczą Febomobiles, Pedro H2Home, Sundeck400 i Bunbos w lipcu/sierpniu.

Zniżka za ponowną rezerwację

Otrzymasz 10% zniżki na drugi urlop w tym samym roku na tańszy rejs z dwóch zarezerwowanych rejsów. W przypadku trzeciego czarteru zniżka naliczana jest na podstawie drugiej najtańszej ceny czarteru. Zniżka ta nie obowiązuje w przypadku czarterów jednodniowych, bezpośrednio następujących po sobie rejsów i nie może być łączona z ofertami specjalnymi lub zniżkami typu last minute.

Vouchery

Tworzymy vouchery. Możesz wybierać spośród różnych szablonów voucherów.