Razem z przyjaciółmi na łodzi mieszkalnej

"To się nazywa przyjaźń, bo z przyjaciółmi można zrobić wszystko" - dlaczego więc nie spróbować przygody, jaką są wspólne wakacje na łodzi mieszkalnej? Czy to na Müritz, w Berlinie czy nawet we Francji w Niderviller - na pewno spędzicie razem niezapomniane chwile.

 

Ale taka wycieczka to z pewnością nie tylko przeżycie dla przyjaciół, ale także dla rodzin, klubów i firm. Ale czy to nie za drogo jak na "tylko dlatego"? Dlaczego więc nie wykorzystać kolejnej rocznicy lub urodzin na grupowe wakacje? Mamy również idealną łódź na wieczór kawalerski - naszego Pirata 1200 G, którego przedstawimy Wam bardziej szczegółowo później.

Co tu jest do rozważenia?

Większą część wycieczki grupowej spędzicie na łodzi, więc zaletą jest to, że wszyscy jesteście zdolni do żeglugi. Nawet jeśli nasze łodzie są bardzo przestronne, nie zawsze będziecie mieli możliwość zejścia sobie z drogi. Dlatego przydzielając kabiny, upewnij się, że wiesz, kto naprawdę dobrze się dogaduje - chyba że chcesz ryzykować wyrzucenie do wody.

 

Ważne jest również, abyście zabrali ze sobą osoby o podobnych zainteresowaniach, abyście mogli wspólnie wybierać się na wycieczki.

 

Jaki jest najlepszy sposób na zorganizowanie takiego wyjazdu grupowego?

Zapewne znasz tę sytuację: chcesz spotkać się z przyjaciółmi lub rodziną, ale nie możesz znaleźć dnia, kiedy wszyscy mają czas. Jak w takim razie znaleźć czas, kiedy możecie wyjechać razem na grupowe wakacje? Rozwiązaniem jest wczesne planowanie. Może nawet z rocznym wyprzedzeniem zdecydujesz się na okres, w którym pojedziesz. Następnie każdy powinien zastanowić się nad swoim budżetem na podróż, ile miejsca potrzebuje i jaki standard chciałby mieć. Połączcie swoje pomysły i znajdźcie kompromis. Po ustaleniu tych kluczowych danych, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem naszego formularza zapytania lub po prostu zadzwoń do nas. Najlepiej jest wyznaczyć osobę odpowiedzialną, która będzie jednocześnie naszą osobą kontaktową. Chętnie doradzimy i omówimy z Państwem indywidualne oferty. Oczywiście możesz również sam sprawdzić dostępność i ceny w wybranym okresie.

 

Jeśli zdecydujesz się na rezerwację, możesz skorzystać z dodatkowych usług: na przykład w wiosce portowej w Müritz za dodatkową opłatą możesz korzystać z SUP-ów i kajaków jako grupa.

 

Na krótko przed rozpoczęciem podróży wyślemy Ci dokumenty podróżne, które pomogą Ci zaplanować trasę.

Dlaczego z KUHNLE-TOURS?

Zdecydowaliście się na wakacje w łodzi mieszkalnej w grupie? Przy wyborze łodzi możesz polegać na ponad 30-letnim doświadczeniu w branży houseboat! KUHNLE-TOURS nie tylko wynajmuje łodzie, ale również sam je buduje. Oznacza to, że możemy Ci dokładnie powiedzieć, jakie korzyści Ty i Twoja grupa wakacyjna możecie czerpać z danej łodzi - w końcu kto zna swoją flotę lepiej niż osoba, która ją zbudowała?

 

Aby dać Ci pierwsze wyobrażenie o możliwych łodziach grupowych, poniżej przedstawiamy Ci krótki przegląd naszych dużych łodzi.

 

Idealne łodzie na wycieczki grupowe

Kormoran 1500

Eine Kormoran fährt über einen See.

Standarowym jachtem floty Kuhnle do podróżowania dużą grupa jest Kormoran 1500, który jest w stanie pomieścić 12 osób. Łódź jest łatwa w manewrowaniu a salon oferuje idealny komfort. Wysokość stojąca w kabinach i w jadalni wynosi 1,95 metra. Duże, przestronne nisko osadzone drewniane okna zapewniają dużą ilość światła dziennego. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest okno salonu, które otwiera się na tylnym pokładzie zapewniając sternikowi dostarczanie zimnych napojów przez załogę

Więcej informacji >>

Pirate 1200 G

Das Hausboot für Gruppen und Events, die Pirate 1200  G

Nowa łódź ze stocznii Kuhnle Werft, spezjalnie dla dużych grup lubiących przygody. Łódź posiada duży salon, kuchnie z dwoma lodówkami oraz duży taras na pokładzie.
Więcej informacji >>

Barka z sauną

Sauna houseboat, najnowsza łódź we flocie KUHNLE.

Jasna, zalana światłem część salonowa zapewnia jasną atmosferę oraz doskonały widok na wszystkie strony. Salon i część tarasowa oddzielone są jedynie szklaną ścianą. Łódź saunowa wyposażona jest w nowoczesny aneks kuchenny (kuchenka, piekarnik, lodówka, zlewozmywak) oraz duży taras na dziobie z dużą ilością miejsca na stoły i krzesła.

 

Vetus 1500

Ein großes Hausboot fährt an einem schönen Sommertag über einen See. Ein blaues Sonnensegel sorgt für angenehm schattige Plätze an Deck.

Nadaje się dla 12 osób. Posiada silnik Cruisera. Zachwyca ilościa miejsca zarówno na, jak i pod pokładem. Elegancki i sportowy kadłub sprawia ze manewrowanie takim jachtem jest ogromną przyjemnością. Salon jest ośrodkiem życia na pokładzie dla całej załogi. Duże okna tworzą jasną przestronną atmosferę i zapewniają widoczność we wszystkich kierunkach. Ster znajdujący się w salonie jest zintegrowany ze sterem na tarasie. Dzieki temu wszyscy członkowie załogi mogą przebywać razem.

Więcej informacji >>

Kormoran 1280

Winkende Besatzung der Kormoran 1280

Ta łódź zbudowana przez firme KUHNLE-TOURS jest rownież idealna dla wiekszej ilości osób. Oferuje salon, ster, duży pokład słoneczny, platforme kapielowa i 3 kabiny (plus 3 łazienki). Pomieści do 9 osób i łatwo sie nią manewruje.
Więcej informacji >>

Zniżka grupowa

Die Kormoran im Vordergrund überholt gerade das Febomobil

Chcesz wybrać się na wycieczkę z więcej niż 12 osobami lub wolisz oddzielne łodzie? Wtedy skorzystasz z naszej zniżki grupowej! Ważne jest, abyście wszyscy zarezerwowali łodzie na ten sam okres i z/do tej samej stacji czarterowej. Przyznajemy wtedy następującą zniżkę na łódź:

 

  • 5 % zniżki przy rezerwacji dwóch łodzi
  • 10 % zniżki przy rezerwacji trzech łodzi ub więcej łodzi

 

dalsze wskazówki

Nigdy nie zaszkodzi wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży - zwłaszcza jeśli podróżujesz w grupie.

 

Czy któryś z członków załogi posiada licencję na łódź sportową Binnen? Doskonale! Żaden z nich go nie ma? Nie ma problemu! W tym ostatnim przypadku wydamy Ci bezpłatnie licencję czarterową* - ale dopiero po praktycznym i teoretycznym przeszkoleniu. Prosimy więc o wcześniejsze wyznaczenie osoby, która weźmie udział w tym szkoleniu.

 

Najlepiej zawczasu ustalić, kto co ze sobą zabierze. W przeciwnym razie skończysz z 20 kawałkami masła na pokładzie, ale bez kabla do ładowania telefonu komórkowego. . .

 

* Fürstenberg: 90,- €

Co mówią nasi goście?

Każda firma może opowiedzieć dobrą historię - ale co się za nią kryje?

 

Przekonaj się sam, czytając relacje z rejsów naszych gości!

Możesz nas również zobaczyć na YouTube: na przykład Yvonne Pferrer świętowała swoje 26 urodziny na jednym z naszych jachtów, a "Outdoornomaden" zamieścił film o swoim weekendzie z nami.

chetnie rezerwowane przez innych urlopowiczow