Nie tylko psy, lecz także koty, możemy zabrać ze soba na pokład!

Urlop na pokładzie ze zwierzętami

Urlop z czteronogim przjacielem? –definitywni TAK!

Nie przychodzi Ci łatwo zostawić ukochanego zwierzaka w domu lub w hotelu dla zwierząt, podczas wyjazdu na urlop? Własnie dlatego u nas zwierzeta na pokładzie są dozwolone.

Z doświadczenia możemy powiedzieć, ze zwierzęta bardzo szybko klimatyzuja się na lądziach i z latwościa odnajdują najlepsze miejsce do podziwiania widoków. Rozkoszują się świeżym powietrzem i krajobrazem.

Domowe  zwierzątko kosztuje 45 Euro za podróż.

Jest to koszt dodatkowy za sprzatanie sierści/ włosów zwierzątka po powrocie do portu. Nadal wychodzi taniej niż tgodniowy pobyt w hotelu dla zwierząt.

 

 

 

Idealny rewir

Wielkie jeziora Meklemburgii- Niebieski kwartet

Ein Hund liegt genüsslich auf einem Bootsdeck.

 

Jezioro Plauer, Fleesen, Kolpin i królowa wszystkich niemieckich jezior: Muritz- budują najpiękniejsze akweny wodne Meklemburgii. Razem z pojedynczymi, małymi jeziorami i kanałami, które łączą te jeziora- tworzą najważniejszy punkt systemu wodnego, którego wody płyną przez Rzeke Hawela i z drugiej strony przez Elde i Elbe. Każde z tych jezior wywiera niesamowite wrażenie poprzez swoją majestatyczną wielkość. Niebieski Kwartet ze względu na jego położenie 62 metry n.p.m. nazywany jest rownież Wielkim Pojezierzem. Dlatego, że nie ma tam prawie żadnych śluz i tylko kilka mostów, a do tego ma bardzo wiele miejsc do zacumowania łodzi, jest idealnym rajem dla wilków morskich.

Więcej informacji >>

Małe jeziora Meklemburgii i Brandenburgii

Ein Hund liegt genüsslich auf einem Bootsdeck.

 Dziewiczy krajobraz, rzeki, kanały łączące jedno jezioro z kolejnym. Ponad 300 akwenów wodnych oferuje różnorodne i perfekcyjne warunki dla małych i dużych odkrywców natury i miłośników wodnych kąpieli.

Więcej informacji >> 

Idealna łódź

Kormoran 1140

Ein Hausboot fährt über einen See, mit an Bord sind Fahrräder, gut befestigt in einem Fahrradständer

Kormoran 1140 jest nowoczesna łodzią w tradycyjnym stylu. Posiada dwie kabiny. Słoneczny, niezadaszony pokład, platformą do kąpieli (razem z drabinką i zewnętrznym prysznicem). Ta łódź została specjalnie zbudowana przez naszą stocznie z myślą o turystyce wodnej i jest bardzo łatwa w sterowaniu. Niskie wejście umożliwia łatwy skok z przystani na pokład waszym czworonogom.

Więcej informacji >>

Kormoran 940

Ein Hund sitzt gemütlich im Schatten auf einem Hausboot

To nowoczesna łódź w tradycyjnym stylu, gdzie ster znajduje się nie tylko u góry, lecz takze w salonie. Jest wyposażona w platforme do kapieli i drabinki oraz zewnetrzny prysznic. Ma wszystko czego potrzeba we dwoje i psem. Salon oferuje duży komfort. Kabina sypialniania w rufie jest komfortowa. Na łódź łatwo wejść także czworonogom.

Więcej informacji >>

Febomobil 870

Febomobil 870 auf der Müritz unterwegs

Domek letniskowy i łódź w jednym, Febomobil umożliwia: łódź mieszkalną czującą się mobilną. Jest to prostsza wersja serii Febomobil i nie została zbudowana w stoczni Kuhnle. Dalsze informacje >>

Porady

- Zabierz ze soba mała łódkę (beiboot mniej niż 4 metry), dzięki której możesz szybko dotrzeć na ląd, kiedy Twój czworonog musi wyjść na spacer.

- Psom, ktore nie potrafia pływać można założyć kamizelke ratunkowa.

Znalazłem swoje miejsce

Wygrzewamy kości

Pies razem na pokładzie

Cała naprzód