Wędkowanie pod czas odpoczynku na łodzi.

W KUHNLE-TOURS czeka na Ciebie niesamowity wędkarski urlop zupełnie innego rodzaju.
W naszej flocie z pewnościa znajdziesz łódź pasująca do Twojej wędkarskiej wyprawy na naszch wodach. Chętnie doradzimy jaką powinieneś wynająć, by być w pełni zadowolonym. Obojętnie, czy chciałbyś pływać na wielkich jeziorach w poszukiwaniu sporych okazow, czy może w cichym miejscu czekać na karpia- znajdziemy coś idealnego dla Ciebie.


Dodatkowo otrzymasz od nas mała lodke, by dotrzeć do trudniej dostępnych miejsc. W ten sposób z pewnością przeżyjesz niezapomniana wędkarską przygode i poczujesz wolność. Oczywiscie na wielu jeziorach możesz także wędkowac nocą i cieszyć się świeżym powietrzem 24 godziny na dobe.
U nas otrzymasz nietylko licencje na wędkowanie na wszystkich wodach po których będziesz pływać. Także hobbystyczni wędkarze nieposiadający państwowej licencji na wędkowanie mogą otrzmać u nas turystyczną licencje na połow.
W przypadku kiedy chciałbyś zwiększyć swoje szanse na kapitalnego szczupaka, możesz u nas wypożyczyć na kilka dni fachowy przewodnik wedkarski. Te ksiażki są na rynku od lat i dokładnie pokazują najlepsze miejsca połowu konkretnych gatunków ryb.
Nieważne: z rodzina, przyjaciółmi, znajomymi czy po prostu jako męski wypad- ten wędkarski urlop będzie po prostu niezapomniany.

Najlepsze rewiry do wędkowania

Male Pojezierze Meklemburskie

Ein Hausboot hält an einem Steg in romantischer Atmosphäre. Die Sonne spiegelt sich im See.

Urlop bezpośrednio na łowisku? Luksus, ktorego mozesz doswiadczyc. Szczególnie małe jeziora obfitują w ogromną ilość ryb. Różnego rodzaju przynęty jak np. żywiec pomagają w połowach na wielkie szczupaki. Znajdziesz tu wszystko dla siebie. Pływając po przeróżnych jeziorach możesz codziennie zmieniać łowiska  oraz przynęty w celu połowu coraz to lepszych okazów.

Więcej informacji >>

Meklemburskie Pojezierze Wielkich Jezior

ein Bootsanleger

Widac je rzadko, ale przeciez one zawsze sa tutaj: ryby. Obojętnie czy chciałbyś je zjeść, kupić albo złowić. Nasze wielkie jeziora obfitują w niezliczone ilości ryb. Müritz, Kölpinsee, Fleesensee, Plauer See oraz ich zatoki  oferują wszystko to, czego potrzeba najbardziej wymagającym wędkarzom. Dla wszystkich, którzy nigdy nie łowili, albo nie znają tutejszych regionów mamy wokół jezior specjalnie dostosowane miejsca do publicznego użytku. Nawiasem mówiąc: wszyscy mogą w każdej chwili przybić do brzegu i cieszyć się zimnym piwkiem lub lodami.

Więcej informacji >>

Łodzie przystosowane do wędkowania

Brandenburg

Także Brandenburg idealnie nadaje się do łowienia ryb. Różnorodny wyór łowisk, może niezdecydowanym nie ułatwić wyboru, lecz go utrudnić . Najbardziej znaną i lubianą rybą jest Sandacz Brandenburski, ale także wiele innych rodzaji ryb jak szczupak czy węgorz. Dadźą się złowić z niewielką pomocą cierpliwości i wytrwałości.
Do łowienia ryb smażonych, takich jak płocie, karpie i inne. potrzebujesz tylko karty wędkarskiej, która jest Dostępne w lokalnym biurze turystycznym.
Więcej informacji >>

Berlin


Jeśli myślisz o Berlinie, prawdopodobnie najpierw pomyślisz o wielkich miastach i zabytkach, a nie o naturze i wodzie. Jednak Berlin jest jedną ze stolic Europy z największą powierzchnią wody. Jest idealny do zwiedzania łodzią, a rybołówstwo ma swój urok. Również tutaj znajdują się okonie, szczupaki i inne. Jednak w Berlinie karta wędkarska jest wymagana.
Więcej informacji >>

Francja

Hausboot fahren in Frankreich, mit Kuhnle-Tours auf den schönsten Kanälen unterwegs

W zdluż kanałów we Francji, istnieje wiele mniejszych jezior do wędkowania. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej  Fédération Nationale de la Pêche (W języku francuskim)

wędkuj z Aquino 1190

wędkuj z dachu

wędkuj z Kormorana

wędkuj z Kormorana

wędkuj z vetusa

chetnie rezerwowane przez innych urlopowiczow