Czas we dwoje

Chcesz spędzić niezakłócone chwile razem na wodzie? Podczas wakacji na łodzi mieszkalnej, Ty i Twój partner możecie spędzić kilka dni razem. 

 

Po wspólnym spacerze i jeździe na rowerze wzdłuż wody, przez piękne krajobrazy lub przez małe wioski i miasteczka, możecie wieczorem podziwiać zachód słońca z pokładu statku podczas romantycznej kolacji. Nasze łodzie oferują wiele komfortu i przestrzeni dla par i gwarantują niezapomniane wakacje w łodzi mieszkalnej.

 

Wygospodaruj trochę czasu z bliską osobą lub osobami i spędź intensywny urlop na łodzi mieszkalnej KUHNLE-TOURS na jeziorach lub kanałach, niezależnie od tego, czy podróżujesz w Niemczech czy za granicą. 

A może jednak voucher?

Chcesz sprawić niespodziankę swojej ukochanej osobie, ale nie wiesz, która łódź i w jakim regionie? A co powiesz na kupon? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszymi motywami kuponów.

 

Idealne rewiry dla par

Małe pojezierze Meklemburgii

Ein Hausboot von KUHNLE-TOURS hält an einem Steg in romantischer Atmosphäre.

Dziewicza przyroda, rzeki i kanały łączące jedno jezioro z drugim.  Ponad 300 jezior, które oferują bardzo dużą różnorodność, wspaniałe miejsca do kąpieli,  doskonałe warunki do podziwiania krajobrazów, zarówno dla małych jak i dużych obserwatorów przyrody.
Więcej informacji >>

Dahme, Spree, Oder

Wydłużone jeziora, które przechodzą jedno w drugie bez typowych połączeń kanałowych są idealnym miejscem na  trzygodzinną podróż do odległego Berlina. Tam można rozkoszować się zakupami oraz kulturą i sztuką. Alternatywą mogą być również zabiegi medyczne oraz odnowa biologiczna w Bad Spaarow. Dla odważniejszych par polecamy kontynuacje podróży do samej Odry.

Więcej informacji >>

Rzeka Mozela

Rzeka Mozela ze swoimi pięknymi krajobrazami oraz kulinarnymi przysmakami idealnie nadaje się do spędzania czasu we dwoje. To tam znajdują się winiarnie, gdzie można wziąć udział w degustacji wina oraz pojeździć na rowerach wzdłuż Mozela przez winnice i piękne lasy.

więcej informacji >>

Łodzie dla dwojga

Kormoran 940

Hausboot Kormoran auf einem See

To nowoczesna łódź w tradycyjnym stylu z jednym sterem w salonie i drugim na przestrzennym tarasie słonecznym. Salon oferuje wielką wygodę, a kabiny na rufie- przestrzeń i komfort.  Łódź  ma wszystko czego potrzeba: drabinke kąpielową oraz dodatkowy prysznic do kąpieli na zewnątrz.

Więcej informacji >>

Vetus 900

Hausboot vetus an einem schönen Sommertag auf dem See

Nowoczesna, sprawiająca ogromna przyjemność z pływania, łódź Vetus posiada silnik Cruisera nadający się idealnie do pływania po wodach śródlądowych. Inspiruje przestrzenia pod jak i nad pokładem. Dzięki eleganckiemu i nowoczesnemu kadłubowi manewrowanie tą łodzią staje się banalnie proste. Salon jest centrum życia na pokładzie. Duże okna zapewniają widoczność we wszystkich kierunkach oraz przyjemna atmosferę. Na rufie znajdują się przestronna kabina z podwójnym łóżkiem.

Więcej informacji >>

Febomobil 870

Badeurlaub mit einem Bungalowhausboot von KUHNLE-TOURS

Dom oraz łódź w jednym. Febomobil sprawia, że to możliwe: Wodny dom mieszkalny. Duże okna sprawiają, że w światło oraz cieło słoneczne są głównymi gośćmi w dmu. W tylnej kabinie zanjduje się podwujne łóżko dla dwuch osób.
Więcej informacji >>

Frühstück auf dem Hausboot bei Sonnenaufgang

Zweisamkeit auf dem Wasser

Romatisches Essen

Essen an Bord einer Kormoran