Czas we dwoje

Intensywne wakacyjne, doświadczenia na pokładzie łodzi  KUNHLE TOURS  czekają na wszystkich jeziorach oraz kanałach nie tylko w  Niemczech, ale również we Francji i Polsce. Razem, przebywając na wodzie możemy przeżyć wspaniałe chwile, cieszyć się naturalnym pięknem przyrody oraz korzystać z niezmąconego niczym spokoju.

 

Skorzystaj z naszego rabatu dla dwojga  we Francji !

 

10% zniszki do wykorzstania przy rezerwacji jedej z poniższych łodzi:

Kormoran 940, Haines 1070.

Do wykorzystania tylko dla dwóch osób na pokładzie  we Francji  . 

Idealne rewiry dla par

Małe pojezierze Meklemburgii

Ein Hausboot von KUHNLE-TOURS hält an einem Steg in romantischer Atmosphäre.

Dziewicza przyroda, rzeki i kanały łączące jedno jezioro z drugim.  Ponad 300 jezior, które oferują bardzo dużą różnorodność, wspaniałe miejsca do kąpieli,  doskonałe warunki do podziwiania krajobrazów, zarówno dla małych jak i dużych obserwatorów przyrody.
Więcej informacji >>

Rzeka Mozela

mit dem Hausboot auf der Mosel durch Frankreich vorbei an französischen Weinbergen

Rzeka Mozela ze swoimi pięknymi krajobrazami oraz kulinarnymi przysmakami idealnie nadaje się do spędzania czasu we dwoje. To tam znajdują się winiarnie, gdzie można wziąć udział w degustacji wina oraz pojeździć na rowerach wzdłuż Mozela przez winnice i piękne lasy.

Więcej informacji >>

Dahme, Spree, Oder

Die Sonne am Himmel spiegelt sich im Wasser wieder.

Wydłużone jeziora, które przechodzą jedno w drugie bez typowych połączeń kanałowych są idealnym miejscem na  trzygodzinną podróż do odległego Berlina. Tam można rozkoszować się zakupami oraz kulturą i sztuką. Alternatywą mogą być również zabiegi medyczne oraz odnowa biologiczna w Bad Spaarow. Dla odważniejszych par polecamy kontynuacje podróży do samej Odry.

Więcej informacji >>

Łodzie dla dwojga

Kormoran 940

Hausboot Kormoran auf einem See

To nowoczesna łódź w tradycyjnym stylu z jednym sterem w salonie i drugim na przestrzennym tarasie słonecznym. Salon oferuje wielką wygodę, a kabiny na rufie- przestrzeń i komfort.  Łódź  ma wszystko czego potrzeba: drabinke kąpielową oraz dodatkowy prysznic do kąpieli na zewnątrz.

Więcej informacji >>

Vetus 900

Hausboot vetus an einem schönen Sommertag auf dem See

Nowoczesna, sprawiająca ogromna przyjemność z pływania, łódź Vetus posiada silnik Cruisera nadający się idealnie do pływania po wodach śródlądowych. Inspiruje przestrzenia pod jak i nad pokładem. Dzięki eleganckiemu i nowoczesnemu kadłubowi manewrowanie tą łodzią staje się banalnie proste. Salon jest centrum życia na pokładzie. Duże okna zapewniają widoczność we wszystkich kierunkach oraz przyjemna atmosferę. Na rufie znajdują się przestronna kabina z podwójnym łóżkiem.

Więcej informacji >>

Febomobil 870

Badeurlaub mit einem Bungalowhausboot von KUHNLE-TOURS

Dom oraz łódź w jednym. Febomobil sprawia, że to możliwe: Wodny dom mieszkalny. Duże okna sprawiają, że w światło oraz cieło słoneczne są głównymi gośćmi w dmu. W tylnej kabinie zanjduje się podwujne łóżko dla dwuch osób.
Więcej informacji >>

Śniadanie przy wschodzie słońca

Tylko we dwoje

Romantyczna kolacja

We dwoje przy kolacji zawsze raźniej

chetnie rezerwowane przez innych urlopowiczow