Zamień miasto na przygodę życia!

Tu jest naprawde miejsce na twoją przygode! Tysiące małych jezior, a za horyzontu wyłaniająca się królowa jezior na pojezierzu Meklemburskiim - Müritz! Rzeki oraz kanały, rozciągające się lasy, moczary i wiele obszarów chronionych zapewniającą istnienie temu pięknemu sercu Natury. Idealna harmonia pomiędźy jeziorami i lasami, dająca możliwość poznania natury, która jest dookoła nas. Pozwól się obudzić śpiewom czapli, klekotaniem bociana bądź też dziobaniem dudka w drzewi. A z zachodem słońca zasypiać będziesz tak jak natura by tego chciała.Spokojnie otulony przez idealnie dopasowane powietrze z dala od zgiełku miasta.

Nasza baza w „Hafendorf Müritz“ oferuje najlepsz start dla tych, któż chcą podążać za przygodą.
 

Która z łodzi jest idealna w moją niezapomnianą przygode?


Kaźda łódź nadaje się na naszą przygodę życia, tak długo jak pływa. My polecam naszego Febomobil 720 Open. Konfort jaki zapewnia nam to Kabina prysznicowa(z toaletą i prysznicem)  tak samo jak aneks kuchenny(ze zlewem, małą lodówką oraz palnikami gazowymi). Cała reszta to tylko nasza przygoda!


W tym rodzaju pływającego domu możesz otworzć dach oraz boczne części złożyć i podziwiać gwiazdy na niebie. Jako miejsca do spania, zainstalowane są koje. Można się poczuć już jak pirat. 
Nasze pozostałe łodzie są zaprojektowane jak własne mieszkanie aby każdy czuł się konfortowo. Na naszych Febomobil albo pływającym domu wakacyjnym, nie muszą się państwo do niczego organiczać, a przez możliwości jakie dają nam nasze mieszkalne łodzie poczują się państwo jak w środku natury. Także vetus lub Kormoran mają swoje zalety, jeśli podróżujecie większą grupą albo też po za sezonem mają państwo więcej moźliwości czerpania przyjemności.


Po za ciągłym mówieniu o łodziach lub domach mieszkalnych, polecamy zerknąć na nasze  Extras. Wiele obszarów jest także zamkniętch dla łodzi z napędem silnikowym aby chronić zwierzęta jak i rośliny. Dlatego mogą panstwo u nas wynająć kajaki, SUPs lub też małą łódkę bez napędu silnikowego. Trzeba będzie troszkę powiosłować. Te pomocnicze urządzenia szybko przetransportują ciebie na ląd, przystań oraz w każde miejsce niedostępne dla łodzi z silnikiem. 
 

Febomobil w naturze

Febomobil 1180

Febomobil Open

Urlop pod gwiazdami