Z rodziną w podóży

Spędź wspaniałe wakacje ze swoją rodziną na pokładzie łodzi Kuhnle-Tours. Dzięki swojej budowie zapewniają one idealny komfort dla całej rodziny, zarówno dorosłych jak i dzieci.  Z dziadkami czy rodzicami, taki wypoczynek jest  czymś wyjątkowym dla młodego pokolenia. Rozwija  ich wyobraźnie i zaznajamia  z wszystkimi elementami związanymi  z wodą.  Podczas takiego wypoczynku dzieci mają również możliwość kontaktu z przyrodą. Wakacje na łodzi – najlepsza  atrakcja w dzieciństwie. 

Okolica idealna dla rodziny

Wielkie Jeziora Meklemburgii- Niebieski Kwartet

Plauer See mit Hausboot

Przyjemne i bezpieczne pływanie po rozległych jeziorach, brak jakichkolwiek przeszkód z przemieszczaniem  pomiędzy nimi, tylko kilka mostów, sprawia, że miejsce to idealnie nadaje się do pływania na wodzie dla całej rodziny z dziećmi.

  Więcej informacji>>

Male Pojezierze Meklemburgii

Ein Hausboot hält an einem Steg in romantischer Atmosphäre. Die Sonne spiegelt sich im See.

Dziewicza przyroda, rzeki i kanały łączące jedno jezioro z drugim.  Ponad 300 jezior, które oferują bardzo dużą różnorodność, wspaniałe miejsca do kąpieli,  doskonałe warunki podziwiania krajobrazów, zarówno dla małych jak i dużych obserwatorów przyrody.

Więcej informacji >>

Alzacja- Lotaryngia oraz Region Mozeli

das Hausboot Kormoran hält an einem Ufer in Lutzelburg

Historyczne budownictwo wodne, wielki zamek Réchicourt, akwedukty i długie tunele wodne- to wszystko przyprawia miłośników wodnej technologii o szybsze bicie serca. Również atrakcje na lądzie, takie jak warsztaty szkła i starodawne, zabytkowe wioski są rajem dla młodych jak i starszych odkrywców.

 

Więcej informacji >>

Łodzie idealne dla rodziny

Kormoron 1140: dostosowany dla 6 do 8 osob.

Kormoran 1140 fährt mit aufgestelltem Sonnensegel über die Müritz

Duża przytulna  łódź wykonana w tradycyjnym stylu z kabiną umieszczoną pomiędzy rufą a dziobem łodzi.  Salon jak i ster znajdują się w środku, dzięki czemu cała rodzina może cieszyć się wspaniałymi widokami bez względu na pogodę. Posiada również duża platformę z tylu łodzi niezbędną dla wszystkich miłośników kąpieli.

Więcej informacji>>

Vetus 1000: dostosowany do 6-8 osob

Auf einem von Bäumen gesäumten See fährt ein Hausboot mit einer Familie an Bord.

Vetus to nowoczesny, stylowy jacht dla rodzin z mniejszym budżetem. Posiada duży salon ze sterem w środku, co czyni go komfortowym dla całej rodziny.  Dwie tylne kabiny są umiejscowione obok siebie, więc maluchy są zawsze blisko osoby dorosłej. Platforma kąpielowa oferuje bezpieczną kąpiel.

Więcej informacji>>

 

Kormoran 1280: dostosowany do 7-9 osob

Luftaufnahme von einem Hausboot

Dla dużych lub wielopokoleniowych rodzin najlepszy jest Kormoran 1280. Ta przestronna łódź oferuje trzy komfortowe  kabiny i tyle wolnej przestrzeni,  że zadowoli najbardziej wymagających. Na dużym słonecznym tarasie jest przygotowane miejsce dla wszystkich. Natomiast w salonie można zjeść wspólny posiłek a w deszczowe dni bawić się i gotować.

Więcej informacji>>

Haines 1070: dostosowany dla 4 do 6 osob

Haines 1070 mit einer Familie an Bord auf einem See

Idealny jacht dla całej rodziny. Nowoczesna łódz wyposażona w dwie kabiny, dwie stacje kontroli oraz przytulony salon z wygodnym tapicerowanym narożnikiem. Oczywiście znajduje się też platforma kąpielowa oraz dodatkowy prysznic na świeżym powietrzu.

Więcej informacji>>

Febomobil 990: dostosowany do 2-4 osob

das Hausboot Febomobil 870 auf einem kleinen See mit einer Familie an Bord

Rozkoszuj się przyjemnym mieszkaniem w  pływającym  domku wakacyjnym.  Tak doświadczysz przygod z rodziną  nie tylko na wodzie, ale również na brzegu.

Więcej informacji >>

Zabawa z rodziną

Najmniejsi też się liczą

Czas urlopu to też czas dla rodziny

Zakotwicz, odpocznij i płyń dalej

Pływający dom

Zabierz ze sobą na pokład kajak albo SUP

chetnie rezerwowane przez inne rodziny