W drodze z rodziną

Na łodzi mieszkalnej jest wystarczająco dużo miejsca dla całej rodziny, niezależnie od tego, czy jest to tylko mama i tata, czy też dalsza rodzina. U nas znajdziesz łodzie dla maksymalnie 12 osób. Nasze przyjazne rodzinom houseboaty oferują mnóstwo miejsca i wszelkie wygody dla młodszych i starszych.
Ponieważ łódź mieszkalna jest przez większość czasu w ruchu, zawsze są nowe rzeczy do zobaczenia i doświadczenia, więc nie ma szans na nudę dla młodych i starych. Na jeziorach czekają na Ciebie emocje, akcja i relaks dla całej rodziny. 
 

 

Które houseboaty są odpowiednie na wakacje z dziećmi?

Houseboaty są dostępne w wielu różnych rozmiarach i wariantach, a każda rodzina znajdzie tutaj odpowiednią łódź. Od pływającego domu wakacyjnego Febomobil dla 2 do 7 osób do Kormoran 1500 dla 12 osób.

 

Okolica idealna dla rodziny

Wielkie Jeziora Meklemburgii- Niebieski Kwartet

Plauer See mit Hausboot

Przyjemne i bezpieczne pływanie po rozległych jeziorach, brak jakichkolwiek przeszkód z przemieszczaniem  pomiędzy nimi, tylko kilka mostów, sprawia, że miejsce to idealnie nadaje się do pływania na wodzie dla całej rodziny z dziećmi.

  Więcej informacji>>

Male Pojezierze Meklemburgii

Ein Hausboot hält an einem Steg in romantischer Atmosphäre. Die Sonne spiegelt sich im See.

Dziewicza przyroda, rzeki i kanały łączące jedno jezioro z drugim.  Ponad 300 jezior, które oferują bardzo dużą różnorodność, wspaniałe miejsca do kąpieli,  doskonałe warunki podziwiania krajobrazów, zarówno dla małych jak i dużych obserwatorów przyrody.

Więcej informacji >>

Alzacja- Lotaryngia oraz Region Mozeli

das Hausboot Kormoran hält an einem Ufer in Lutzelburg

Historyczne budownictwo wodne, wielki zamek Réchicourt, akwedukty i długie tunele wodne- to wszystko przyprawia miłośników wodnej technologii o szybsze bicie serca. Również atrakcje na lądzie, takie jak warsztaty szkła i starodawne, zabytkowe wioski są rajem dla młodych jak i starszych odkrywców.

 

Więcej informacji >>

Łodzie idealne dla rodziny

Kormoron 1140: dostosowany dla 6 do 8 osob.

Kormoran 1140 fährt mit aufgestelltem Sonnensegel über die Müritz

Duża przytulna  łódź wykonana w tradycyjnym stylu z kabiną umieszczoną pomiędzy rufą a dziobem łodzi.  Salon jak i ster znajdują się w środku, dzięki czemu cała rodzina może cieszyć się wspaniałymi widokami bez względu na pogodę. Posiada również duża platformę z tylu łodzi niezbędną dla wszystkich miłośników kąpieli.

Więcej informacji>>

Vetus 1000: dostosowany do 6-8 osob

Auf einem von Bäumen gesäumten See fährt ein Hausboot mit einer Familie an Bord.

Vetus to nowoczesny, stylowy jacht dla rodzin z mniejszym budżetem. Posiada duży salon ze sterem w środku, co czyni go komfortowym dla całej rodziny.  Dwie tylne kabiny są umiejscowione obok siebie, więc maluchy są zawsze blisko osoby dorosłej. Platforma kąpielowa oferuje bezpieczną kąpiel.

Więcej informacji>>

 

Kormoran 1280: dostosowany do 7-9 osob

Luftaufnahme von einem Hausboot

Dla dużych lub wielopokoleniowych rodzin najlepszy jest Kormoran 1280. Ta przestronna łódź oferuje trzy komfortowe  kabiny i tyle wolnej przestrzeni,  że zadowoli najbardziej wymagających. Na dużym słonecznym tarasie jest przygotowane miejsce dla wszystkich. Natomiast w salonie można zjeść wspólny posiłek a w deszczowe dni bawić się i gotować.

Więcej informacji>>

Haines 1070: dostosowany dla 4 do 6 osob

Haines 1070 mit einer Familie an Bord auf einem See

Idealny jacht dla całej rodziny. Nowoczesna łódz wyposażona w dwie kabiny, dwie stacje kontroli oraz przytulony salon z wygodnym tapicerowanym narożnikiem. Oczywiście znajduje się też platforma kąpielowa oraz dodatkowy prysznic na świeżym powietrzu.

Więcej informacji>>

Febomobil 990: dostosowany do 2-4 osob

das Hausboot Febomobil 870 auf einem kleinen See mit einer Familie an Bord

Rozkoszuj się przyjemnym mieszkaniem w  pływającym  domku wakacyjnym.  Tak doświadczysz przygod z rodziną  nie tylko na wodzie, ale również na brzegu.

Więcej informacji >>

Czy jest wystarczająca różnorodność, aby każdy znalazł coś dla siebie?


Podczas rodzinnych wakacji na łodzi mieszkalnej można spędzić czas na wiele różnych sposobów. Czy na ekscytującej podróży odkrywczej na pokładzie lub na lądzie, ale nie tylko akcja, ale również relaks jest gwarantowany, ponieważ kto chce, może odpocząć trochę w słońcu i cieszyć się piękną przyrodą mijania. Podczas postojów w małych wioskach i miasteczkach regionu można poznać kulturę, architekturę i różne zabytki. Wakacje na łodzi mieszkalnej oferują zabawę i urozmaicenie dla całej rodziny.

Hausbooturlaub mit der ganzen Familie Kormoran KUHNLE-TOURS
Wakacje na łodzi mieszkalnej z całą rodziną

Rodzinne wakacje dla wszystkich - wskazówki dla rodzinnych wakacji na łodzi mieszkalnej: 

 

 • Wędkowanie z pokładu
 • Wycieczka rowerowa
 • Kąpiel/pływanie przez całą dobę
 • Odkryj zabytki
 • Kulinarna podróż odkrywców
 • Wędrówki przez przyrodę
 • Relaks na pokładzie
 • Odwiedź muzea
 • Kajakarstwo lub SUP
 • Wieczory z grillem na pokładzie

Od jakiego wieku dzieci mogą wchodzić na pokład?


Dla dzieci wakacje na łódce to wspaniała przygoda w każdym wieku, ponieważ jest tu wiele do odkrycia i zrobienia. Jednak w zależności od wieku dzieci na pokładzie, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

 

 • Dzieci w wieku od 8 miesięcy do 2 lat potrzebują osobistej opiekunki, gdy nie śpią.
 • Jak tylko dzieci zrozumieją pierwsze zasady, jedna osoba powinna zawsze mieć oko na malucha. 
 • Dzieci powinny zawsze nosić na pokładzie kamizelkę ratunkową odpowiednią do ich wzrostu i wagi. (Na odprawie otrzymasz odpowiednią kamizelkę ratunkową).
Wakacje nad wodą

Czy dzieci mogą również sterować łodzią?


Tak, dzieci mogą również zasiąść za sterami łodzi mieszkalnej, ale rodzic jest nadal odpowiedzialny. Zasiądź więc za kierownicą razem z dzieckiem i cieszcie się wspólnym czasem spędzonym nad wodą. 

 


Czy członkowie rodziny z niepełnosprawnością fizyczną również mogą wejść na pokład?

Tak, wakacje na łodziach mieszkalnych są odpowiednie dla każdego, mamy również łodzie z certyfikatem dostępności dla pasażerów z niepełnosprawnością fizyczną. Nasze Febomobile 990 i 1180 oferują wystarczająco dużo miejsca i komfortu również dla osób na wózkach inwalidzkich, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się urlopem bez żadnych ograniczeń. 


Zadbaliśmy o to, aby stanowisko sterownicze można było obniżyć, tak aby osoby na wózkach inwalidzkich mogły również kierować łodzią. Wewnątrz łodzi zadbano również o to, aby drzwi były szersze, łazienka bez barier i wszystko na jednym poziomie.

 

 

Czy jest wystarczająco dużo miejsca dla całej rodziny?

Na łodziach mieszkalnych KUHNLE-TOURS jest wystarczająco dużo miejsca dla całej rodziny. Niektóre z naszych houseboatów, takie jak Kormoran 1500, vetus 1500 czy Pirat 1200 G oferują miejsce nawet dla 12 osób, ale również mniejsze rodziny znajdą u nas odpowiednią łódź na swoje wakacje.

Familienurlaub auf dem Wasser

Badespaß für die ganze Familie

Auch die Kleinsten kommen auf Ihre Kosten

Urlaubszeit Familienzeit

Ankern, Angeln, Baden

Das Febomobil

Kanu Und SUP mit an Board

Einweisung durch unser Team