Noc w przystani jak w hotelu

Spędź noc w kajucie

Nadzwyczajna możliwość noclegu, która jest nie tak droga jak hotel a jednocześnie komfortowa. Przy okazji możesz sprawdzić czy przygoda wodna jest czymś dla Ciebie czy też chorujesz na chorobę morską. Przy tym nie ponosząc dużych kosztów oraz uszczerbku na zdrowiu ponieważ, łódź jest zawsze w przystani, a nasi pracownicy zawsze pośpieszą z pomocą.  


W Niderviller, w przystani Muritz, w Berlinie-Zeuthen a także zimą w Miejskiej Przystani Berlin-Rummelsburg możesz nocować w kajucie na łodzi. Każda kabina ma własną łazienkę. Dodatkowo na łodzi jest wspólny salon oraz tylni pokład ze stołem i krzesłami. Łodzie są w wiekszości 4-ro kabinowe, więc zawsze możecie wybrać się wiekszą grupą by sprawdzić czy drzemie w was wilk morski, a noclek na wodzie nie jest dla was przymusem tylko przyjemnością.

Ceny

Przstań Muritz

Kormoran:

od 99 Euro każda kabina dla maksymalnie dwóch osób

vetus:

od 89 Euro każda kabina dla maksymalnie dwóch osób

Ceny

Miejska Przystań Berlin-Rummelsburg

 

Febomobil lub Primus Kormoran:

od 109 Euro każda kabina dla maksymalnie dwóch osób

 

Najważniejsze wskazówki

 

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą swoją pościel, reczniki itd, bądź też możesz domówić je u nas za dodatkową opłatą. Pamiętaj również, że rezerwujesz kabine nie łódź. Łódź jest przycumowana do przystani, więc nią nie odpłyniesz . Kartę pod prysznic w przystani Muritz jest zawarta i zawarta w cenie kabiny. Na poranną kawę oraz pierwsze śniadanie możesz zarezerwawać jeden ze stolików w naszej restauracji Captain's Inn w przystani Muritz.

Jeśli nie łódź to może wakacyjny apartamen

Esstisch und Küche im Hintergrund im Apartment im Hafendorf Müritz

Jeśli podczas nocy chcą państwo mieć grund pod nogami, lub też po ciężkiej podróży odpocząć. W naszej ofercie znajdują się także Apartamenty wakacyjne. W ten sposób mogą państwo przyjechać dzień wcześniej spokojnie odpocząć przed rozpoczęciem wyprawy a rano dopełnić wszelkich formalności aby dostać kluczki do swojego statku. Bądź też gdy poczujecie ze tydzień spędźony na łodzi nie jest czymś dla was, możecie w spokoju dojść do siebie na lądzie.
We Francji w przystani Niderviller tak samo jak w przystani Hafendorf Müritz w Niemczech, oferujemy nasze apartamenty.


Apartamenty w „Hafendorf Müritz“:
W marinie „Hafendorf Müritz“ mamy dla państwa 4 nowe Apartments, w których pomieszczą się od 2 do 4 osoób.

 

Apartamenty w ,,Marina Niderviller”:
W marinie Niderviller mamy dla państwa do zaoferowania 2 małe domki letniskowe dla dwóch 2 osób lub jeden duży domek letniskowy dla 4 osób.

 

Apartamenty są także idealną moźliwością noclegu dla żeglaży lub dla osób z łodziami sportowymi, któży chcą w między czasie przypomnieć sobie konfort własnego m4.

 


Jeliśli mają państwo jakieąś pytania dotyczące naszych apartamentów lub też chcą państwo jeden z obiektów zarezerwować jesteśmy do państwa dyspozycji pod podanym adresem e-mail lub telefonicznie. 

Kabina do spania Febomobil

kabina do spania Kormoran

Wieczorny odpocznek na pokładzie

Marina Müritz widziana z lądu

Pokój dzienny w apartamencie marina Müritz

Pokój dzienny w apartamencie marina Müritz

Sypialnia w apartamencie marina Müritz

Jadalnia w apartamencie marina Müritz