Rewiry dla łodzi mieszkalnych we Francji

Szerokie łany zboża, skaliste góry, lasy bogate w zwierzynę, winnice, malownicze wsie i bogactwo budownictwa historycznego sprawiaja, ze drogi wodne we Francji są takie wspaniałe: mosty z trybem ręcznym, śluzy i nawet tunele dbają o urozmaicone rejsy. Nadzwyczajnie dobre restauracje i degustacja winw w przytulnych małych winiarniach sprawiają, ze serca koneserów biją szybciej.


Spędźcie podróż łodzią mieszkalna w sercu Eurpy, zaraz za niemiecko-francuskiej granicy. Wszystkie łodzie i drogi wodne nie wymagają posiadania patentu (prawa jazdy). Tam i z powrotem, raz w kole lub tylko jedną drogą. Wszystkie przejazdy są możliwe bez posiadania patentu na łódy!
 

 

Quick & Easy

Łodzie miszkalne we francji- ciekawostki

Jeśli chcesz wynająć łódź mieszkalną we Francji, możesz to zrobić od 18 roku życia bez licencji. Oczywiście po przyjeździe otrzymasz od nas dokładną odprawę, wszystkie informacje na temat łodzi mieszkalnej i co jeszcze warto wiedzieć. Dzięki temu zyskujesz dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu jako firma zajmująca się budową łodzi mieszkalnych.


Spowolnienie, które przybywają we Francji, jest o wiele bliższe, ponieważ tutaj na kanałach jest dozwolonych maksymalnie dziesięć kilometrów na godzinę, czasami jest tylko sześć kilometrów na godzinę.
 

Elsass-Lothringen

290 km długości Ren-Marne kanał łączy Renu w Strasburgu do Vitry-le-François za Toul temu i prowadzi przez Parku Lorraine (Parc Naturel Regional de Lorraine). Pływanie łodzią we Francji to nie tylko zwiedzanie zabytków ale także malownicze doliny i piękne domy z muru pruskiego oprócz tego wszytskiego czeka na was unikalna flora i fauna.


Z naszej bazy czarterowej w Niderviller jazdy na wschód w kierunku Strasbourg (stolica Alzacji). Już po kilku kilometrach, to będzie ekscytujące: Dwa Kanał tunele to się stało, po czym wyciąg łodzi na Arzviller gdzie wyłączenie z aksamitu swoją barka w nachylonej wyciągu góra przyjdzie. Raz na dole, manewr dokowania do odwiedzenia dmuchania szkła lub jazda na letni tor saneczkowy jest wart. Kontynuuje kanał i napęd bramy, obok pięknych, małych miasteczek, takich jak Lutzelburg i Saverne. należy zaplanować w każdym razie na brzeg przed zwiedzaniem europejskie miasto Strasburg z ich kanałów miejskich i urokliwej starówce.


W przeciwnym kierunku prowadzi ten kanał Marna-Ren na zachodzie i najbliższego dużego miasta Nancy. Po drodze przechodzi przez dużą blokada Réchicourt wiele małych miasteczek, takich jak sól-Mining Town Dombasle-sur-Meurthe, Saint-Nicolas-de-Port z jego wielkiej bazyliki i wodociągu. Aż Nancy z centralnym placu Stanisława i prawo muzeum czekolady w porcie.

 

W drodze na zachód, zagięcie jest w kanale docelowym Saar z Saarbrücken lub dalej na północ Trewirze.
 

chetnie rezerowane przez innych urlopowiczow