Rewiry dla łodzi mieszkalnych w Niemczech

Rozkoszuj się rejsami pełnymi kontrastów przez złotozłote pola rzepakowe, zielone alejki, niebieskie świecące ścieżki wodne i historyczne miasta!


W Niemczech jest duże zainteresowanie na pływanie statkami, zarowno dla początkujących, jak i dla doświadczonych kapitanów. Jako jedna z większych czarterowych firm w Niemczech możemy zaoferować Państwu wiele tras rejsowych oraz innych atrakcji. Tam i z powrotem, dookoła czy tylko jedna droga. Oznaczenie ścieżkę/drog na żółto oznacza, iż można się nimi poruszać bez patentu (bez prawa jazdy)! W Berlinie mogą Państwo z naszymi łodziami vetus 915, Febomobil 990 i bellus 750 (15 KM/11,03 kW) rownież jeździć bez patentu, poza przeprawą między Oberbaumbrücke i zamkiem Charlottenburg.

Quick & Easy

mit dem Hausboot durch Deutschland - Oranienburg

Urlop na wodzie w Niemczech

Mało krajów daje takie możliwości dla urlopowiczów z lodziami mieszkalnymi jak Niemcy, których kraj posiada bardzo rozbudowaną sieć kanałów oraz rzek i jezior. Najlepszym przykładem jest Pojezierze Meklemburskie we wschodniej cząści Niemiec. Tą siecią wodnych kanałów, rzek oraz jezior jest Rajem dla sportów oraz rekreacji wodnej.

 

Także w Berlin i Brandenburgii jeziora, rzeki oraz kanały mają wiele do zaoferowania. Berlin jest więc jedyną stolicą w Europie, którą można zwiedzać na śródlądowych drogach wodnych dzięki czarterowym łodzią. Ten kto podróżuje łodzią przez Berlin, omija korki dużego miasta ale także zaoszczędzisz czasu na szukanie miejsca parkingowego dla swojego samochodu. W taki oto sposób możesz bez kosztów skorzystać z 24-godzinnego bezpłatnego doku na zejście na ląd. Oprócz miejskiej dżungli jaka jest Berlin, można także zwiedzić wiele zabytków oraz zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Tak oto kierujemy się w stronę Dahme-Seenland, w zachodnią część kanału wodnego Havel-Wasserstraße i na północ w kierunku Wasserreich Havel-Oder, w ten sposób pojezierze Meklemburskie łączy się z wodami stolicy Berlina.


Z brandenburgii do Meklemburg- Vorpommern 

 

Ponieważ te obszary są ze sobą dobrze skomunikowane a firma KUHNLE-TOURS posiada trzy bazy charterowe w Zehdenick, berlin oraz Zeuthen. Mogą państwo skorzystać z przeprowadzenia łodzi z punktu A do punktu B, nazywa się to także po niemiecku- eine Einfachfahrt lub po angielsku¬- Oneway. Mogą państwo w taki sposób zarezerwować sobie urlop tylko w jedną stronę. Na przykład mogą panstwo startować z Zeuthen i płynąć przez Berlin, górną część kanału Havel-Wasserstraße w kiweunku małego pojezierza meklemburskiego aż do samej bazy w „Hafendorf Müritz”. Dla tej odległości w module urlopowym popwinni państwo zaplanować około 10 dni. Jesli posiadają państwo mniej czasu wolnego lub też wypad ten był zaplanowany spontanicznie, posiadamy także krótsze trasy jak   z Zehdenick do Müritz, z Berlin do Zeuthen lub Zehdenick albo na odwrót.
 

chetnie rezerwowane przez innych urlopowiczow