Okręgi wyborcze w Niemczech

Ciesz się kontrastującymi rejsami przez złote pola rzepaku, zielone aleje wodne, błękitne wody i historyczne miasta - wynajmij swoją łódź mieszkalną w Niemczech.


W Niemczech jest wiele ofert wycieczek łodzią, idealnych zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kapitanów. Jako największa niemiecka firma czarterowa możemy zaoferować Państwu szczególnie szeroki wachlarz możliwości rejsów.

Kliknij tutaj, aby zarezerwować online wakacje na łodzi mieszkalnej 2022.

Gdzie można wynająć łódź mieszkalną w Niemczech?

Prawie żaden inny kraj nie jest tak odpowiedni do spędzenia wakacji na łodzi mieszkalnej jak Niemcy ze swoimi licznymi rzekami i jeziorami. Pojezierze Meklemburskie we wschodnich Niemczech to raj dla urlopowiczów pływających na łodziach mieszkalnych, z licznymi jeziorami, rzekami i kanałami.

 

Ale Berlin i Brandenburgia mają również wiele do zaoferowania na wodzie. Berlin, na przykład, jest jedyną stolicą w Europie, którą można zwiedzać drogą wodną dzięki łodziom czarterowym. Osoby podróżujące houseboatem w Berlinie uciekają przed ruchem ulicznym wielkiego miasta i poszukiwaniem miejsca parkingowego i mogą wybrać jedno z bezpłatnych, całodobowych miejsc do cumowania w centrum miasta, aby zejść na ląd.

 

Poza miejską dżunglą, wiele do zobaczenia jest również poza centrum miasta. Na południe kierujemy się na przykład na pojezierze Dahme, na zachód na szlak wodny Dolnej Haweli, a na północ do królestwa wodnego Hawela-Odra, które łączy pojezierze meklemburskie z wodami stolicy.

 

Gdzie w Niemczech można jeździć bez prawa jazdy?


W Niemczech jest wiele szlaków wodnych, które ze względu na niski poziom żeglugi komercyjnej są uznawane za turystyczne szlaki wodne. Po tych drogach wodnych można poruszać się houseboatami o mocy powyżej 15 KM nawet bez prawa jazdy. Warunkiem wstępnym jest posiadanie certyfikatu czarterowego, który otrzymają Państwo od KUHNLE-TOURS w dniu przyjazdu po 3-godzinnym osobistym instruktażu teoretycznym i praktycznym.

Certyfikat jest dołączony dla naszych załóg czarterowych. Z wyprzedzeniem otrzymają Państwo od nas do przygotowania swój osobisty "Törnplaner Mecklenburgische und Märkische Gewässer".  Przy odbiorze łodzi otrzymacie Państwo od nas wypożyczony egzemplarz mapy "Törnatlas".


Na pozostałych szlakach wodnych możesz pływać bez licencji na naszych houseboatach o mocy do 15 KM. Tymi łodziami można na przykład przepłynąć przez Berlin również bez zezwolenia (z wyjątkiem niewielkiego odcinka na drodze wodnej Sprewa-Odra od kilometra 14,10 do 20,70).


Największymi obszarami wodnymi bez zezwolenia są Pojezierze Meklemburskie i Pojezierze Dahme. Dzięki naszym lokalizacjom na Müritz, w Priepert, w Zehdenick i w Berlinie Zeuthen, oferujemy Państwu idealną bazę wypadową do spędzenia urlopu na łodzi mieszkalnej w Niemczech. 

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Boote unter 15 PS

Prawo jazdy jest bezpłatne na wszystkich drogach wodnych

 

Z tymi houseboat można podróżować na wszystkich drogach wodnych:

 

Boote über 15 PS

Bezpłatne prawo jazdy na turystycznych szlakach wodnych

 

Z tymi houseboatami żeglujesz, z bezpłatnym certyfikatem czarteru, po turystycznych szlakach wodnych:

 

Z Brandenburgii do Meklemburgii-Pomorza Zachodniego

Ponieważ obszary te są ze sobą połączone, a KUHNLE-TOURS posiada w nich trzy bazy czarterowe, można również zarezerwować podróż w jedną stronę z jednej bazy do drugiej.

 

Na przykład, rozpoczynając w Berlinie Zeuthen, płynie się łodzią mieszkalną przez Berlin i dalej szlakiem wodnym Górnej Haweli przez Małe Jeziora Meklemburskie aż do Müritz. Na tę podróż należy zaplanować około 10 dni w trybie wakacyjnym. Dla tych, którzy mają mniej czasu na urlop, możliwe są również krótsze wycieczki z Zehdenick lub Priepert do Müritz, z Berlina-Zeuthen do Zehdenick lub odwrotnie.

 

 

 

chetnie rezerwowane przez innych urlopowiczow