Łów na Müritz

Na urlopie wędkarskim, w Meklemburgii, na łodzi

Wynajmij jedna z łodzi firmy KUHNLE-TOURS i wyciągnij co najlepsze z twojego urlopu. Czeka na państwa 80 różnych łowisk od malutkich jezior schowanych w lesie, Müritz przez rzeki i kanały. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Już na samym Müritz istnieje duża możliwość do wyboru na jakim łowisku chce się łowić. Główne rodzaje ryb jakie spotkacie to: sandacz, szczupak, karpie i węgorze ale także można spotkac linie, sielawy oraz sumy. KUHNLE-TOURS oferuje dla każdej wyprawy odpowiednią łódź. 


Wystartuj z centrum pojezierza Meklemburskiego, Müritz. Nasza baza charterowa znajduje się w Hafendorf Müritz.


Z tąd łatwo można osiągnąć północne pojezierze Plauer See, Fleesensee und Lölpinsee tak jak i Müritz. Także południowe krańce są szybko do osiągnięcia.
 

rewiry do wędkowania

pojezierze Meklemburskie małe

Ein Hausboot hält an einem Steg in romantischer Atmosphäre. Die Sonne spiegelt sich im See.

 

Dziewicza przyroda, rzeki i kanały łączące jedno jezioro z drugim.  Ponad 300 jezior, które oferują bardzo dużą różnorodność, wspaniałe miejsca do kąpieli,  doskonałe warunki do podziwiania krajobrazów, zarówno dla małych jak i dużych obserwatorów przyrody.

 

więcej informacji  >>

pojezierze Meklemburskie

ein Bootsanleger

Te najwiekszymi miejscami do łowienia ryb są: Müritz, Kölpinsee, Fleesensee, Plauer See.  Ich zatoki i dopływy oferują ogromne bogactwo pysznych ryb. Nie ważne czy czekają państwo na branie: sandacza, karpia czy szczupaka, tutaj są państwo prawidłowo. Dla każdego kto nie potrafi jeszcze dobrze łowić lub też nie jest pewny. Przygotowaliśmy dla państwa specjalny poradnik Müritz-Plau (die Müritzfischer).

 

więcej informacji>>

oferty

Kormoran

Aussensteuerstand auf dem Hausboot Kormoran, die Fahrt führt über die Müritz.

 

Statkiem flagowym firmy KUHNLE- floty dla łowców przygody jest Kormoran, pa jego pokładzie może znajdowac się do 12 osób podczas podróży. Lódź ta jest łatwa do manewrowania.Salon oferuje dużą przestrzeń. Wysokość w najwyższm punkcie pomiędzy podłogą a sufitem wynosi 1,95m. Przez nisko osadzone okna całe crow może mieć widok. Szczególną cechą jest okno, które otwiera się od salonu do tylnego pokładu, gdzie można dostarczyć sternikowi chłodnch napoi.

więcej informacji>>

Febomobil

das Hausboot Febomobil 870 auf einem kleinen See mit einer Familie an Bord

Rozkoszuj się w pływającym domku wypoczynkowym. Przez swoją werandę na dziobie jest to idealna oferta dla lubiących zaryucić wędke. Możliwość jest jeszcze wynajecia wersji „open“ . W tej wersji dach oraz boki można złożyć. Aneks kucheny oraz toaleta są zadaszone stałym dachiem. Tak o to w krótkim czasie może powstać otwarte cabrio. 

więcej informacji>>

Febomobil - open

[Translate to Polnisch:] Das Febomobil 720 open, perfekt für Angel- und Abenteuerurlaube

 

Perfekcyjna kombinacja pomiędzy łodzią a namiotem, w tym przypadku można prawie do końca złożyć dach i boki. Tak oto w krótki sposób powstaje duża przestrzeń dla twojej wyprawy na ryby. Pomimo to oferuje konfort zamkniętego dachu nad aneksem kuchenym oraz toaletą. Jako miejsca do spania 2 hamaki są na stałe zainstalowane.