• Kormoran & Febomobil auf der Müritz

    Dla każdego coś dobrego

    Czy to para, rodzina, przyjaciele , każdy znajdzie coś dla łódź dla siebie . 
    Najlepiej poinformuj się teran  np. naszym Primus Kormoran >>

Która z łodzi pasuje do twojego crow ?

Tutaj możecie znaleść waszą perfekcyjną łódź mieszkalną dopasowaną do waszych potrzeb. W naszej flocie znajdziecie państwo od pływających domów mieszkalnych po luksusowe jachty jak Aquino które można manewrować joystikiem. Ty możesz także zostać kapitanem swojej łodzi. Teraz także bez patentu.

Lódź mieszkalna od firmy KUHNLE-TOURS

Na poszukiewanie odpowiedniej łodzi składa się wiele pytań , na które trzeba znaleść odpowiedź. Ile osób zmieści sie na łódź? Ile osób chce ze mną płnąć jako załoga? W jakim regionie chce spędzić swój urlop na płwaniu łodzią i jaka łódź w tym regionie bedzie dla mnie odpowiednia? Czy mogę daną łodzią pływać bez patentu ? Czy potrzebuję na nią mnieć licencie do prowadzenia łodzi w silnikiem motorowym? Ist das Hausboot barrierefrei? Jest moja łódź wyposażona w suszarkę na ręczniki i czy na parasol przeciw słoneczny?

 

 My firma KUHNLE- TOURS mamy do zaoferowania 26 różnych rodzai łodzi, od małych jachtów z silnikiem motorowym po duże łodzie mieszkalne dla 12 osób. Od specjalnie wyposażonych łodzi na łowienie, po łodzie dla grup z dwoma lodówkami i systemem muzycznym. Od łodzi idealnej dla pary po łodzie dla całych rodzin. Dużą wage przywiązujemy do bycia elastycznym, aby z jedno łóżka zrobić zapomocą przeciągnięcia za uchwy jedno podwójne. W taki sposób możecie u nas znaleść odpowiednia dla siebie i swojego crow łódź.
 

Nasze łodzie są bardzo konfortowe ale także zapewniają odpowiednią wygodę

 Jeśli nasze wyposażone są w boczny łuk, dlatego manewruje się nimi łatwiej. Aquino-posiada dodatkowo joystik do sterowania, przesto kierowanie jest dziecinnie proste. Bedą państwo zaskoczeni! Poza nowoczesną techniką do sterowania jaką posiadają łodzie mamy jeszcze dla państwa inne niespodzianki jak: pełno wyposażoną kuchnie, miejsce do jedzenia, sterowanie zewnetrzne łodzią, taras słoneczny na dachu , niektóre z naszych łodzi posiadają nawet orzewanie podłogowe w salonie, a nawet niektóre maja swój WLAN-Hotspot.

 

Przygoda i akcja czeka na państwa na Febomobil Open.  Febomobil Open może zostać kąpletnie otworzony i służyć jako cabrio na wodzie. Jest także odpowiednią stacją na wodzie dla wszystakich tych, któży pływają kajakami, SUP a także chcą wędkować. Przy okayji nie trzeba się do niczego ograniczać , nadal można podziwiać gwiazdy na niebie.
 

Wynajmij odpowiednią łódź mieszkalną już teraz