Aquino 1190

Rezerwujcie Aquino! Ta łódź łączy w sobie komfort z pewnym rodzajem dzisiejszego budownictwa jachtów. Luksusowy salon, ogrzewanie podłogowe, suszarka do ręczników w łazience, wytapicerowany leżak, WLAN Hotspot dbają o ten powiew luksusu. Technika manewrowania joystikiem zapewnia co najwyżej miłą jazdę. Elegancja i noblesse - według gustu.

Die Aquino 1190 (5+2)

[Translate to Polnisch:] Hausboot Aquino Markische Kleinseen

Ta nowoczesna łódź mieszkalna z wyglądem luksusowego jachtu z wieloma dodatkowymi rzeczami na pokładzie.


Zalety jakie posiada:

•    Sterowanie główne może być za pomocą Joystick
•    Elektryczny ster strumieniowy dziobowy i rufowy
•    hydrauliczna winda kotwiczna
•    Luksusowo wyposażona część wypoczynkowa i nowocześnie wyposażona kuchnia

oraz wiele więcej...

 

przejdz do Aquino 1190 >>

Idealne rewiry

Berlin i Poczdam

Das Hausboot vetus 900 fährt vorbei an der Museumsinsel in Berlin.

Wiele stolic leży przy wodzie, ale tylko w Berlinie mogą żeglować czarterowe łodzie. Ta metropolia ma dobre połączenie dróg wodnych. Z ruchliwych kanałów, z mniejszych i większych jezior oraz romantycznych ścieżek wodnych. Wiele kilometrów, a dokładnie 183 km wzdłuż śródmiejskich dróg wodnych przedstawiają perfekcyjne sieci dróg wodnych. To miasto posiada ponad 12 dróg wodnych, przez które można dotrzeć do prawie każdej atrakcji stolic.


Poczdamska Hawela ma zwarte możliwości przybijania do portów, tak jak na wszystkich meklemburskich i brandenburskich wodach naturalnych. Tutaj ma prawie każda ogrodowa strefa gospodarki swoje przystanie, pasażerowie łodzi są zawsze mile widziani. Jeziora Poczdamskiej Haweli są tak piękne, że można by bylo prawie zapomnieć, aby odwiedzić Poczdam z jego licznymi zamkami.
 

Południowa Mozela

mit dem Hausboot auf der Mosel durch Frankreich vorbei an französischen Weinbergen

Winnice kształtują luksemburskie brzegi Mosel. Nic dziwnego, ponieważ typowe dla tego krajobrazu pomiędzy Remich a Grevenmacher są grunty wapieni muszlowych, na których rośnie wino. Zakładać, zbierać, lokować, wkładać, sporządzać, budować, tworzyć, przykładać, opierać. Przybijać do portu można z małymi ograniczeniami przy miastach portowych lub w porcie gdzie stają sportowe łódki w Schwebsange i Konz. Remich i Grevenmacher są jednym z większych centrów regionu. Ale też mniejsze miasta, jak Schengen, Bech-Kleinmacher czy Wormeldange są warte zwiedzenia manewrów.

 

 

Perfekcyjnie przystosowany

Dla wszystkich, którzy naprawdę lubią nowoczesność

Aquino jest obserwatorem z pewnym planem, który zdradza swoją finezję od pierwszego wejrzenia. Tę łódź można z łatwością sterować joystikiem, tak jak z grami komputerowymi. Na komfort i wygodę przykładamy dużą wagę: kuchnia na pokładzie z ławą znajdują się w salonie na podwyższeniu, wszystkie schody są wykonane pod kątem nachylenia 45 stopni, stabilne poręcze, jasne, jednocześnie energooszczędne oświetlenie LED, nie zachodzące mgłą - szklenie ISO, w salonie 360 stopni podgląd (cyrkulacja), spłaszczone stopnie drabinki kąpielowej, aż do wysokości stołu przede wszystkim przestronne szuflady zamiast drzwi od szafy zapewniają wygodę.

 


Wakacje na łódce sprawiają frajdę!
 

 

Rodziny, które lubią luksus

Ein Mädchen spielt auf dem Hausboot Aquino und lächelt

Dobry design, lekka i pewna obsługa, jak również możliwość przystępności dla osób niepełnosprawnych wielu obszarów na pokładzie i wysoki poziom komfortu powodują, że łódź ta staje się idealna dla rodzin. Innowacyjny wzór łodzi został tak zaprojektowany ze względu na przestrzenne wymagania. Łódź jest luksusowo urządzona i obejmuje obok podłogi wykonanej z desek na części dziobowej i na tylnym pokładzie również wytapicerowaną leżankę na dachu. Nowoczesna komunikacja również zagościła na pokładzie: Aquino jest wyposażony w swój własny W-Lan-Hotspot, tak żeby odbiór był jak najlepszy.

 

przez innych urlopowiczów chętnie rezerwowane