Łódź mieszkalna z sauną

Eine Grafik mit den Kontaktdaten zur Firma Kuhnle-Tours.

 

A jeśli chcesz ponownie pobudzić swoje krążenie, wypożycz naszą łódź z sauną. Po kąpieli w pocie czoła można się ochłodzić, wskakując do wody. Nasza łódź posiada własny napęd, kuchnię, dużą łazienkę i jest bezbarierowa. W części dziobowej znajduje się cześć wypoczynkowa, jednocześnie salon. Duży taras na dziobie. Taras i Salon są oddzielone tylko szklanymi drzwiami. Na tarasie, na dachu możesz tez opalać się do czerwoności lub tarzać sie po śniegu.

  • Barka z sauną

    Nowe od lutego 2021, nasza łódź mieszkalna z sauną aż do 8 dziennych gości.

    Barka z sauną

IDEALNY PRZEGLĄD

Kleinseenplatte

Na południe od Müritz zaczyna sie Kraina Małych Jezior (Kleinseenplatte), serce wód Meklemburgii i regionu Märkische. Wąskie, glębokie jeziora kanałowe, okrężne płytkie jeziora i krótkie rozgałęzione kanały tworzą raj dla miłośników sportów wodnych, jakiego nie ma nigdzie indziej w Europie.

DOSKONALE NADAJE SIĘ DO

Pary, które kochają to hojnie

Łódź mieszkalna z sauną jest idealna dla par, które nie chcą rezygnować z przestronności i komfortu na wakacjach. Przestronny salon, pokład słoneczny i wygodna kabina z sauną zapewniają przestrzeń dla indywidualności i wspólnoty.

Przyjaciele z sauny

Przestronna sauna w naszym saunowym domku oferuje wiele miejsca dla naszych saunowych przyjaciół, którzy wspólnie mogą się pocić.

Na tarasie na dachu można dać się ponieść upałowi lub zanurzyć się w chłodnej wodzie z platformy kąpielowej.

Załogi z jednym członkiem załogi na kołach

Wnętrze sauny jest bezbarierowe, więc również członkowie załogi na wózkach mogą kierować łodzią i odkrywać wody Meklemburgii i Brandenburgii.

 

 

 chętnie rezerwowane przez innych wczasowiczów