Haines

Haines jest małą, solidną rodzinną stocznią w Anglii, która buduje łodzie mieszkalne od 1980 roku. Te wygodne Kabiny-Binnenkreuzer wykonane są z z tworzywa sztucznego wzmocnionego szkłem. Bardzo łatwo się manewruje i oferują one wszystkim wygodę i komfort na pokładzie. W szeregu łodzi zalicza się Haines 1070 i 1190.

 

należą do łodzi Haines i Nicols:

 

 

 • Haines 1070 (4+2 os.)

  Elegancki jacht z Anglii z dużą ilością miejsca i komfortu.

  Haines 1070
 • Haines 1190 (6+2 os.)

  Heckansicht der Haines 1190

  Dużo miejsca dzięki trzem oddzielnym kabinom, każda z własną łazienką.

  Haines 1190
 • Nicols Estivale Quattro (4+2 os.)

  Obiecuje beztroskie wakacje na wodzie dla załóg do sześciu osób.

  Nicols Estivale Quattro
 • Nicols Estivale Octo (8+2 os.)

  Ta łódź obiecuje łatwe życie na wodzie dzięki bezstopniowemu wejściu na rufie.

  Nicols Estivale Octo

Idealne rewiry

Duże Pojezierze Meklemburskie

Pojezierze Meklemburskie składa się z ponad 1000, niemal wyłącznie razem połączonych jezior, które zapraszają Państwa do wspólnych rejsów na łonie natury. Brzegi dróg wodnych ciągną się przez lasy, łąki i bagna. Natura opanowuje w pełni pejzaż, jednocześnie bardzo rozbudowana infrastruktura regionu przyciąga wzrok pasażerów łodzi. Jeziora Plauer, Jeziora Fleesen, Jeziora Kölpin i Jeziora Müritz tworzą Meklemburskie Jeziora (Oberseen). Ponieważ nie ma tutaj śluz i jest tylko kilka mostów, to jest to idealna łódź na wodzie i dobry rewir żeglarski.

Więcej informacji >> 

 

Meklemburskie Pojezierze Małe

Tym rajskim centralnym punktem jest właśnie Meklemburskie Pojezierze Małe. Ostatnia epoka lodowcowa pozostawiła tutaj ponad 300 jezior po części w naturalnych połączeniach. Wąskie i głębokie jeziora rynnowe, koliste jeziora płaskie i kanały tworzą rajskie sporty wodne, których w żadnym innym miejscu nie ma. Często rozpoznaje się w tym dziewiczym krajobrazie łączenie kanałów z jeziorami, ale dopiero wtedy, gdy łódź zbliża się do centralnego punktu. Te mniejsze jeziora składają się z dwóch dróg wodnych: Droga wodna Haweli Müritz prowadzi z Müritz do Priepert, natomiast górna droga wodna Haweli prowadzi z Neustrelitz przez Priepert aż do Liebenwalde na północy Berlina. 

Więcej informacji >> 

 

Przeznaczone dla

Od dwóch do trzech par

Salon oferuje możliwie największy komfort. Nawa środkowa na lewej burcie znajduję się we wnętrzu części steru. Kanapa dysponuje miejscem dla dwóch lub trzech par. Ta sprytnie urządzona kuchnia na pokładzie jest częścią salonu. W każdej kabinie znajduje się łazienka z WC, prysznic i umywalka z bieżącą ciepłą i zimną wodą. Za rufą znajduje się przestronna platforma kapielowa z prysznicem na zewnątrz. Łodzie dla par, którzy lubią żyć nowocześnie.

Więcej informacji >> 

 

Rodziny z dziećmi

Czy z całą rodziną, czy tylko z Mamą i Tatą, urlop na wodzie jest przecież dla młodego pokolenia czymś niezwykłym. Większe dzieci chcą na pokładzie trochę odpocząć i zająć się swoimi rzeczami. Te kabiny znajdujące się na dziobie i na rufie gwarantuje Państwa prywatność.

Więcej informacji >> 

chętnie rezerwowane przez innych urlopowiczów