Jachty motorowe

Jachty motorowe, łodzie motorowe z dużą ilością miejsca, komfortem w różnych rozmiarach, kolorach głównie produkcji holenderskiej. U nas po korzystnych cenach. Nasze jachty motorowe są łatwe w manewrowaniu dzięki dziobowemu sterowi strumieniowemu. Większość jachtów wyposażona jest również w ster strumieniowy rufowy. U nas żeglowanie bez licencji nie stanowi problemu. Nasze łodzie motorowe są w pełni wyposażone jak pływający dom wakacyjny, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spędził swój urlop.

 

idealne rewiry

Meklemburskie Jeziora Duże

Pojezierze Meklemburskie składa się z ponad 1000, niemal wyłącznie razem połączonych jezior, które zapraszają Państwa do wspólnych rejsów na łonie natury. Brzegi dróg wodnych ciągną się przez lasy, łąki i bagna. Natura opanowuje w pełni pejzaż, jednocześnie bardzo rozbudowana infrastruktura regionu przyciąga wzrok pasażerów łodzi. Jeziora Plauer, Jeziora Fleesen, Jeziora Kölpin i Jeziora Müritz tworzą Meklemburskie Jeziora (Oberseen). Każde z tych czterech jezior zachwyca swoją majestatyczną wielkością, dlatego został nazwany niebieskim kwartetem na 62 metrach wysokości powyżej poziomu morza. Ponieważ nie ma tutaj śluz i jest tylko kilka mostów, to jest to idealna łódź na wodzie i dobry rewir żeglarski.

Więcej informacji >>

Meklemburskie Jeziora Małe

Na południe od jeziora Müritz zaczyna się Małe Pojezierze, centralny punkt meklemburskich zasobów wodnych. Ostatnia epoka lodowcowa pozostawiła tutaj ponad 300 jezior po części w naturalnych połączeniach. Wąskie i głębokie jeziora rynnowe, koliste jeziora płaskie i kanały tworzą rajskie sporty wodne, których w żadnym innym miejscu nie ma. Często rozpoznaje sie w tym dziewiczym krajobrazie łączenie kanałów z jeziorami, ale dopiero wtedy, gdy łódź zbliża się do centralnego punktu. Biała tablica wskazuje zawsze dobry kierunek. Małe jeziora składają się z dwóch dróg wodnych: Droga wodna Hawela Müritz prowadzi z jeziora Müritz do Priepert, górna hawela drogi wodnej prowadzi z Neustrelitz nad Liebenwalde na północy Berlina.

Więcej informacji >>

idealnie dopasowane dla

Rodziny

Ze względu na wielkość łodzie te bardzo dobrze nadają się dla par lub małych rodzin. Wszystkie są wyposażone w toaletę i kuchnię.

Więcej informacji >>​​​​​​​