Żeglarskie jachty i pontony

Nasze jachty są wyposażone na Meklemburskie Jeziora w Hubkielem, Mastlegevorrichtung, częściowo z Rollfockiem, silnikiem zaburtowym lub wbudowanym olejem napędowym w zależności od potrzeb klijenta. Podstawą czarteru jest portowa wioska Müritz na południowo-wschodnim brzegu Müritz.

Do naszych żaglóweg zaliczamy:

  • First 210 (2+2 Osoby)

    Mała żaglówka, odpowiednia również na kilkudniowe wyprawy po Müritz i innych dużych jeziorach.

    First 210
  • Jolly-Skip

    Mała łódź żaglowa, idealna na jednodniowe wycieczki po Müritz.

    Jolly-Skip

 

Tak jak by stworzone są dla żeglaży nasze Meklemburskie pojezierze. Müritz, Plauer See, Fleesensee und Kölpinsee oferują odpowiednio dużo miejsca dla każdego . Samo jezioro Müritz oferuje państwu 117 klimometrów kwadratowych powierzchni, dla waszych aktywności sportowch lub rekreacyjnych na wodzie. Park Narodowy na wschodnim brzegu to terytorium, na którym można zaoferować jachtowi żeglarskiemu zawsze nowe, warte zachodu cele. Müritz podkreśla i porusza się tak łatwo, jak na wodach przybrzeżnych.

 

Nie bez powodu jezioro Müritz jest nazywane „małym morzem“, na środku jeziora można łatwo stracić z oczu brzeg. Także wiatr stopniowo wzmacnia się tak jak na morzu. Te warunki mogą ale nie muszą byc dla żeglaży istnym wyzwaniem, istnieje jednak wystarczająca liczba chronionych alternatyw. Odległości pomiędzy przystaniami sa stosunkowo krótkie a w każdej z marin znajdą państwo coś dla siebie. Także odległość po między dużymi jeziorami jest dla naszych yachtów do pokonania. Nie ma żadnych śluz tylko cztery mosty, dzięki łatwemu i szybkiem zwijaniu żagli są do przepłynięcia. Pojezierze meklemburskie oferuje nam w stracie sezonu dość dobre warunki pogodowe, nawet dla tych doświadczonych żeglaży.

Przez innych urlopowiczów chetnie rezerwowane