Nasza mała flota w drodze

dealny na piknik i do pływania: KUHNLE-TOURS wynajmuje łodzie sportowe w dwóch miejscach na Pojezierzu Meklemburskim. Nawet bez wcześniejszego doświadczenia lub jako doświadczony wilk morski, mamy odpowiednią łódź na Twoje wakacje lub jednodniową wycieczkę.

 

 • Małe łodzie sportowe bez patentu

  Ein kleineres Motorsportboot fährt über einen See.

  Nie posiadają państwo patentu na łodzie , ale chcą sprawić sobie panstwo przyjemność?

  Więcej informacji
 • Kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne

  Kanu und SUP Verleih im Hafendorf Müritz, im Hintergrund ein Hausboot Kormoran

  Chcieliby państwo roskoszować się ciszą i spokojem na wodzie? Dlatego nasze małe łodzie są...

  Więcej informacji
Logo von Whatsapp mit der Nummer 039823 2660. Wir beraten Sie gern!

 

Dotychczas firmę KUHNLE-TOURS znana była ze swoich łodzi mieszkalnych, które można wynajać na weekend, kilka dni, tydzień a może nawet troszkę dłużej. Teraz nasza oferta wzbogaciła się o małe sportowe łodzie , które można wynająć na godzinę, pół dnia lub cały dzień. 

 

 

„Także początkujący lub osoby bez żadnej wiedzy i doświadczenia na łodzi mogą sie dobrze bawić na łodzi“- chef firmy Harald Kuhnle, który szył na miarę wynajem małych zabawnych łodzi dla wczasowiczów, którzy i tak są w okolicy. Kuhnle: „ od strony wody przeżywa się całkiem innaczej to miejsce,któro znamy od strony lądu”. Łódki te oferują miejsce od 2 do 8 osób, koszka piknikowego oraz rzeczy do kąpania. „ Także anioł się jeszcze zmieści“, gwartuje Kuhnle. Małe łodzie kosztują od 6 Euro( Łódź wiosłowa / kajak) lub od 20 Euro( Łódki sportowe ) za godzinę.  
 

rower wodny ze ślizgawką

kajak

mały Pirate