Łodzie budżetowe

Łodzie dla małej załogi i odkrywców: Przez niewielkie zanurzenie statku są łodziami idealnymi na urlop po Pojezierzu Meklemburskim i Brandenburskim wód śródlądowych. Łodzie są tak płytko budowane, że można się prześlizgnąć pod plytkim mostkiem. Łodzie budżetowe dysponują bieżącą wodą ciepłą i zimną, toaletą oraz prysznicem.

 

Do budżetowych łodzi należą:

 • Tjonger (3+3 osoby)

  Kompaktowy krążownik śródlądowy na Pojezierze Meklemburskie.

  Tjonger
 • Galle (3+3 osoby)

  Tradycyjna łódź mieszkalna w stylu angielskich wąskich łodzi.

  Galle
 • Kuinder (2+2 osoby)

  Tradycyjna łódź w nowym blasku: odnowiona wewnątrz i na zewnątrz!

  Kuinder
 • Welle (2+1 osoby)

  Idealna łódź dla pary lub wędkarzy z kierownicą na zewnątrz i wewnątrz.

  Welle
 • bellus 750 (2+2 osoby)

  Krążowniki motorowe: wszędzie bez prawa jazdy, także wokół i w Berlinie.

  bellus 750

Idealne rewiry

Pojezierze Meklemburskie

Pojezierze Meklemburskie składa się z ponad 1000, niemal wyłącznie razem połączonych jezior, które zapraszają Państwa do wspólnych rejsów na łonie natury. Brzegi dróg wodnych ciągną się przez lasy, łąki i bagna. Natura opanowuje w pełni pejzaż, jednocześnie bardzo rozbudowana infrastruktura regionu przyciąga wzrok pasażerów łodzi. Jeziora Plauer, Jeziora Fleesen, Jeziora Kölpin i Jeziora Müritz tworzą Meklemburskie Jeziora (Oberseen). Każde z tych czterech jezior zachwyca swoją majestatyczną wielkością, dlatego został nazwany niebieskim kwartetem na 62 metrach wysokości powyżej poziomu morza. Ponieważ nie ma tutaj śluz i jest tylko kilka mostów, to jest to idealna łódź na wodzie i dobry rewir żeglarski.

Więcej informacji >>

Poczdam i okolice

Poczdamska Hawela ma dużo lokalizacji, do których mogą przybijać statki, natomiast na obszarze Meklemburskich i Brandenburskich zasobów wodnych nie ma takiej możliwości. Tutaj posiada prawie każda ogrodowa strefa gospodarki pomosty, urlopowicze na łodziach są zawsze bardzo mile widziani. Jeziora Poczdamskiej Haweli są bardzo piękne, natomiast sam Poczdam posiada liczne zamki i inne dobra.

Więcej informacji >>

Idealne dobrne dla

Pary

Mniejsze łodzie nadają się bardzo dobrze dla par lub też małych rodzin. Miejsce jest ograniczone, jednak brakuje tu komfortu. Wszystkie łodzie dysponują bieżącą wodą ciepłą i zimną, toaletą i prysznicem. Przez niewielkie zanurzenie statku mogą Państwo osiągnąć płytki stan, którego nie dosięgną większe statki.Więcej informacji >> ​​​​​​​

Wędkarze

Łódź pod nazwą Welle jest trochę mniejsza i bardzo dobrze nadająca się do wędkowania we dwójkę lub we trójkę. Jest specjalnie stworzona dla wędkarzy z wyposażoną dodatkowo echosondą. Łódź dysponuje również bardzo wydajną lodówką przenośną do świeżych połowów (Objętość 33 do 60 l, do -18°C). Nadproża wynoszą 2 metry, kuchnia jest bardzo komfortowa, można na kuchence lub w piekarniku przygotować pyszne dania rybne. Welle nie ma oddzielnych kabin, ma tylko salon, który można rozłożyć jako łóżko, mogą tam spać 3 osoby.

Więcej informacji >>