Planujecie wyjątkowy urlop ?

 

Obok naszych wyjątkowch łodzi mieszklnych posiadamy także łodzie na specjalne okazje takie jak na przkład: wiecyór kawalerski, które spełnią państwa oczekiwania. Jednym z życzeń może być spanie pod gołym niebem lub wiele koi na jednej łodzi, tak aby każdy miał miejsce dla siebie. Dla waszej imprezy, znajdziecie odpowiednia łódź u nas !

  • Pirate 1200 G (9+3 osoby)

    Łódź mieszkalna specjalnie dla dużych załóg i grup.

    Pirate 1200 G
  • Pirate 1200 K

    Houseboat z klimatyzacją specjalnie dla dużych załóg i grup.

    Pirate 1200 K

Co zrobisz z Piratem 1200 G?

Bel voor meer informatie

Pewnie, odkrywaj i podbijaj nowe światy!
A może świętować wieczór kawalerski?
Przenieść następny trening klubu szachowego nad wodę?
Zabierasz w końcu przyjaciół dzieci na wakacje?
Zorganizować strefę relaksu podczas imprezy na wodzie?
Być statkiem dostawczym na następne wakacje z wiosłem?

Nowa łódź Pirat 1200 G została specjalnie zaprojektowana dla dużych załóg i grup. Dzięki dwóm lodówkom i nowej koncepcji przestrzeni w dużym salonie ten nowoczesny jachtowy jacht motorowy doskonale nadaje się do prowadzenia warsztatów na wodzie lub wycieczek z grupą młodzieży. Całkowicie nowe wnętrze o świeżych kolorach i wysokiej jakości materiałach daje zupełnie nowe poczucie przestrzeni.

W salonie jest miejsce na odpoczynek na długiej ławce w kształcie litery U lub na posiłek przy długim stole. Całkowicie przeprojektowany aneks kuchenny oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania w szufladach i wysuwanych szufladach, a jednocześnie dwie pokładowe lodówki i mnóstwo wolnej przestrzeni do krojenia i przygotowywania posiłków.

W dużej kabinie rufowej na lewej burcie dodaliśmy dodatkową poprzeczną koję, dzięki czemu na pokładzie może teraz spać łącznie 12 osób.

 

chetnie rezerwowane przez innych urlopowiczow