Primus - Kormoran

Łodzie Kormoran - serie produkcyjne uchodzą za jedne z ładniejszych czarterowych łódek w Europie. Te stalowe maszty zostały specjalnie dla tego przedsiębiorstwa przez firmę KUHNLE-TOURS stworzone, zostały wyposażone w technikę łatwego sterowania oraz oferują wszystkim podróżnikom komfort na pokładzie. Duży salon (1,95 metrów wysoki) z wygodnym kącikiem wypoczynkowym, aż do 4 kabin na tylnym pokładzie z ok. 20 m2 tarasu wypoczynkowego ze stołem i krzesłami oferują dużo miejsca dla każdej jednostki. Dodatkowo została stworzona specjalna platforma słoneczna na dachu i przestronna platforma do kąpieli.

 

należą do kormoranów Primus:

 • Primus Kormoran 1500 (10+2 osoby)

  Kormoran 1500 unterwegs nach Röbel Müritz

  Kormoran 1500 oferuje z 4 kabinami, 4 łazienkami i dużym salonem dużo miejsca dla grup.

  Primus Kormoran 1500
 • Primus Kormoran 1280 (7+2 osoby)

  Das Hausboot Kormoran 1280 auf der Müritz unterwegs mit einer Gruppe an Bord

  De Kormoran 1280 is de perfecte boot voor drie stellen, met drie hutten inclusief badkamers.

  Primus Kormoran 1280
 • Primus Kormoran 1140 (6+2 osoby)

  Das Heck des Hausbootes Primus Kormoran mit seiner Badeplattform von wo ein Mann angelt

  Kormoran 1140 posiada dwie kabiny z łazienkami włącznie, idealne dla dwóch małych rodzin.

  Primus Kormoran 1140
 • Primus Kormoran 940 (3+2 osoby)

  Hausboot Kormoran 940 auf einem kleinen See

  Kormoran 940 jest najmniejszą wersją, ale nadal oferuje wystarczająco dużo miejsca na parę.

  Primus Kormoran 940

Idealne rewiry

Mozela i Kanał Rhein-Marne

mit dem Hausboot auf der Mosel durch Frankreich vorbei an französischen Weinbergen

Dwieściedziewięćdziesiąt (290) km Kanału Rhein-Marne stawia połączenie od Reńskiej Niziny Płaskiej aż do paryskiego zagłębia. Kanał przebiega przez Ren przy Straßburgu do Vitry-le-Francois za Toul. Kanał i Mozela prowadzą miejscami bezpośrednio do regionalnego parku Lotaryngii (Parc naturel régional de Lorraine) i tak znajdą tu Państwo biotopy z florą i fauna: mięsożerne rośliny w bagnach, orchidee i rośliny goryczki na murawie kserotermicznej, gluszecna wysokiej wierzbie, jak również dzikie rysie w lasach. Obok pięknej przyrody znajdą Państwo również piękne różne miejsca wzdłuż drogi: od historycznej Nancy nad miastem Metz z katedrą i muzeum sztuki po żywotne Thionville.

 

 

Pary, które lubią żyć w wielkim stylu

ein Paar auf dem Bug eines Hausbootes

Dla par, które nie chcą rezygnować z komfortu i wygody na swoim urlopie, są łodzie Kormoran najlepszym wyjściem. Przestronny salon, pokład słoneczny, wygodne kabiny i szeroka deska kąpielowa daje tej łodzi swój styl i indywidualność.

 

 

perfekcyjnie przystosowane

Rodziny

Aussendusche auf dem Hausboot Kormoran

Ze względu na tradycyjny styl jest ta nowoczesna łódź dla rodzin bardzo odpowiednia (od 5 do 12 osób). Szczególnie lubiana jest ta łódź, jeżeli podróżuje na niej razem więcej niż jedna generacja. Oferuje komfortowy salon, z dużym pokładem słonecznym, szeroką platformę kąpielową i pomysłowo wyposażoną z wystarczająco dużą przestrzenią, i dobrym sposobem do manewrowania. Na wszystkich typach łodzi Kormoran jest duża powierzchnia/składnica na różne przedmioty typu: okulary, telefon, mleczko do opalania, lornetka, zabawki i inne przybory.

 

Psy - naszymi przyjaciółmi

Ein Hund liegt genüsslich auf einem Bootsdeck.

Zwierzęta domowe są w łodziach na wodzie zawsze mile widziane. Właśnie na łodziach Kormoran wejście na pokład dla psów jest ułatwione przez platforme kąpielową na rufie, boczne wyjścia z salonu i żadnych ekstremalnie stromych stopni na drabince.

 

chętnie rezerwowane przez innych urlopowiczów