Imprint

KUHNLE-TOURS GmbH

Marinastraße 1

Hafendorf Müritz

D-17248 Rechlin (Müritz)

Telefon: (03 98 23) 2 66-0

Fax: (03 98 23) 2 66-10

E-Mail: info(at)kuhnle-tours.de

Geschäftsführung

Dipl.-Ing. Harald Kuhnle

Handelsregister

Neubrandenburg, HRB 5221

Umsatzsteuerident.-Nr.

DE 14781 6396

Wyłączenie odpowiedzialności Odpowiedzialność za treści

Jako usługodawca odpowiadamy za własne treści na tych stronach zgodnie z § 7 ust. 1 niemieckiej ustawy o telemediach (TMG). Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani jako usługodawca do monitorowania przekazywanych lub zapisywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Nie narusza to obowiązku usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Jeśli dowiemy się o takich naruszeniach, niezwłocznie usuniemy odpowiednie treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza strona internetowa zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treści zawarte na stronach, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze dany oferent lub operator tych stron. Strony, do których odsyłają linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnego naruszenia prawa w momencie ich podlinkowania. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie umieszczania linków. Stała kontrola treści stron, do których odsyłają linki, nie jest jednak uzasadniona bez konkretnych oznak naruszenia prawa. W przypadku powzięcia informacji o naruszeniu prawa, linki takie zostaną niezwłocznie usunięte.

Prawa autorskie

Treści i dzieła na tych stronach, stworzone przez operatorów stron, podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie lub jakakolwiek forma komercjalizacji tych materiałów wykraczająca poza zakres prawa autorskiego wymaga uprzedniej pisemnej zgody ich autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści zawarte na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. Jeśli dowiemy się o naruszeniach, natychmiast usuniemy takie treści.

Odnośnik do źródła: Wyłączenie odpowiedzialności z eRecht24, portalu prawa internetowego autorstwa prawnika Sörena Sieberta.

Gotowość do udziału: Zawiadomienie zgodnie z § 36 ustawy o rozstrzyganiu sporów konsumenckich (VSBG) Jesteśmy gotowi wziąć udział w procedurze rozstrzygania sporów przed komisją arbitrażową dla konsumentów w rozumieniu VSBG.